Mężczyznę o imieniu „Rafał” cechuje niezwykły pęd do wiedzy, który objawia się między innymi tym, że człowiek ten niemal bez przerwy coś czyta, każdą wolną chwilę poświęca na naukę i potrafi czerpać wiedzę z niemal każdego źródła, wśród których książki stanowią tylko niewielką część.

Wszechstronny

Ponadto zazwyczaj nie wystarcza mu tylko jeden kierunek studiów czy jedna zawodowa specjalność, ponieważ jego pragnienie wiedzy jest wszechstronne i chciałby wiedzieć wszystko na każdy możliwy temat, co oczywiście nie jest możliwe, ale on i tak przez całe życie stara się realizować to zamierzenie. Przez to jest skarbnicą różnego rodzaju informacji, jest niemalże chodzącą encyklopedią, czym zadziwia innych i oczywiście mocno im imponuje.

Łagodny i delikatny

Ludzie o tym imieniu błyszczą w szkole i w pracy na tle innych, ponieważ nikt nie dorównuje im wiedzą oraz stałą chęcią jej pogłębiania. Rafał ceni sobie także stały kontakt z naturą i zazwyczaj swoje życie zawodowe wiąże z przyrodą, by móc jak najczęściej przebywać na jej łonie, co go uspokaja i daje mu ogromną satysfakcję. Lubi zwłaszcza prowadzenie ogrodu oraz hodowlę zwierząt, bardziej nawet dla przyjemności, niż w celach ekonomicznych. Ponadto człowiek o tym imieniu wyróżnia się swą delikatnością i łagodnym charakterem.

Dyplomata

Ma wielkie zdolności dyplomatyczne i często bywa mediatorem w różnych sporach, ponieważ potrafi dobrze zażegnywać konflikty i robi to tak, że żadna ze stron nie czuje się w żaden sposób pokrzywdzona i nie może mieć do niego pretensji o stronniczość. Mimo jednak tej łagodności człowiek ten doskonale wie, czego chce i twardo dąży do wyznaczonego celu. Nigdy nie pozwala sobie na zbaczanie ze ścieżki, nawet gdy ma po temu ważne powody, dlatego nikt nie ma szans na manipulowanie nim czy wprowadzanie go w błąd.

Cierpliwy

Rafał jest także bardzo cierpliwy i potrafi bardzo długo czekać na odpowiednią do działania okazję czy też wyniki swoich wysiłków. Dzięki temu nigdy nie zdarza mu się działać pochopnie i bez dogłębnego przemyślenia sprawy. Wierzy w swoje dobre przeznaczenie i wie, że uda mu się przeprowadzić wszystkie swoje plany i uwieńczyć je powodzeniem.

 

Unknown source

 

1 Comment

 

Dodaj komentarz