Na ślub z pewnością wybieramy obrączki, które należy dobrać bardzo starannie, ponieważ zostaną z nami na cały życie. Kobiety jednak lubią podkreślić swoją urodę, ekskluzywną biżuterią równie starannie dobraną, tylko jak to zrobić, aby nie popełnić błędu, przecież ślub to jedyny taki dzień. Chyba każda panienka marzy o doskonałym ślubie, oddaje się tym myślom intensywniej od chwili, kiedy poczuje swoją pierwszą miłość w sercu. Te wyobrażenia kierują się przede wszystkim na to jak będzie wyglądać, czy będzie się sobie podobać, a to sprowadza się do doboru konkretnego stroju i ozdób. Naturalnie najistotniejsza jest sukienka weselna, którą należy uważnie dobrać do pory roku, klimatu samego ślubu jak również sylwetki ciała. Uzupełnieniem sukienki ślubnej jest wybór właściwej biżuterii, która uwypukli i ulepszy ogólny wygląd, nadając odpowiedni ton konweniujący do atmosfery ślubnej. Zasadnicze wersje ślubnej biżuterii, to nowoczesna, klasyczna i kulturowa, która jest właściwa jeżeli ślub jest brany na zasadach określonej tradycji kulturowej. Od tego wyboru należy wyjść, aby dopasować najbardziej odpowiednią biżuterię, żeby zawęzić rozległy wybór biżuteryjnych ozdób ślubnych.

Kolejna sprawa to nastrój ślubu, czyli pora roku, pora dnia, duże albo niewielkie kameralne wesele, to też należy rozważyć, ażeby dobrać właściwe ozdoby. Najbardziej atrakcyjna biżuteria konweniująca do białej sukienki, to małe perełki w wielu kombinacjach, do jakich korespondować będą wykwintne naszyjniki i bransoletka z pereł, jakich wybór jest naprawdę znaczny, dający zastosować wiele fasonów.

Na na ten wyjątkowy moment, wybieramy wyjątkową biżuterię. Oddaj się radości przed ślubem i sprawdź wszystkie ozdoby ślubne, jakie Ci się spodobają . Apart – obrączki specjalnie dla Ciebie.

Na zwykłe gustowne śluby, warto zastosować romantyczny koronkowy klimat, prostą elegancką biżuterię, stosując broszki, medaliki, ażeby pokreślić styl i przekazać aurę tego osobliwego dnia. Elegancji z pewnością dodadzą perły i na przykład diamentowe kolczyki, które pomogą stworzyć niezapomniane wrażenie. Jeżeli ślub ma być szalony i odbyć się w niepospolity sposób, na przykład na plaży albo innej nieklasycznej scenerii, gdzie dominuje bardziej swobodna i zwariowana aura, warto nałożyć słoneczną i intensywną biżuterię wzbogaconą o klimatyczne dodatki, jak kwiatki we włosach itp. Na kulturowych weselach, gdzie tradycja jest podstawą, wybór biżuterii wydaje się już raczej mocno określony, jak w Irlandii, gdzie panują celtyckie style, czy w azji, gdzie często nakłada się jadeit, emblemat szczęścia, zdrowia i dobrobytu. Jak widać można wybrać w wielu nurtach weselnych, istotne aby biżuteria nawiązywała do atmosfery ślubu a także była idealnie dobrana do modelu sukienki panny młodej.

Unknown source

 

Dodaj komentarz