Zawsze byłem zapaleńcem kultury hip hop i pragnąłem poprawnie się ubierać. Wiem teraz że nie ciuchy w subkulturze hip hop idzie to mimo to jeżeli posiadam trochę gotówki lubię coś sobie nabyć w jakimś skateshopie. Problem miałem jednak nie tyle ze zdobyciem środku co głównie z doborem odpowiedniego skate-shopu. Nie odpowiadała mi obsługa albo ceny dość wysokie, jednakże przede wszystkim chodziło o brak mojej rozmiarówki.

Sporo zatem czasu musiałem poświęcić na odnalezienie hiphop shopu w internecie który to będzie spełniał wszystkie moje potrzeby co proste przyznać muszę nie było.
Po 20 dniach odnalazłem ten skateshop, początkowo uprzedził mnie nieco asortyment który nie był zbyt duży. Później jednakże ekspresowo zaczął się poszerzać i obecnie być może nie zawsze ale przeważnie potrafię odnaleźć spodnie w moim rozmiarze. Tak aby była jasność, moje wymiary są raczej bardzo przeciętne, nie jestem opasły czy też za bardzo kościsty, za wysoki również nie jestem. Toteż gdybam że jest sporo więcej takich ludzi jak ja.

Wracając do e-sklepu blancz. Polecam ten skate shop dlatego że przykładają dużą uwagę do satysfakcji swoich użytkowników, co z resztą niewątpliwie potwierdzają opinie ich klientów do których jest dostęp ze strony. Skateshop ten cechuje się dodatkowo fajowym wyglądem, interesujące posiadają zwłaszcza logo, posiadają taką oryginalną ośmiorniczkę która wchodzi w głowę. Bardzo opłaca się robić zakupy w tym e-sklepie szczególnie w podstronie przecenionych produktów, tworzą olbrzymią promocję cenową oferowanych ubrań, przeceny dochodzą nawet do 30% ceny początkowej. Nie znałem wcześniej innego skateshopu który tworzył aż takie promocje.

Unknown source

 

Dodaj komentarz