Mieszkasz w bloku lub kamienicy, a okna sąsiada są blisko twoich? Z pewnością znasz ten problem, gdy wieczorem, przy zapalonym świetle, twoje mieszkanie jest widoczne z zewnątrz jak na dłoni. Teoretycznie, można rozwiązać ten problem zasłaniając żaluzje czy grube zasłony. Ale co zrobić, jeśli takie rozwiązanie, z różnych przyczyn, nie wchodzi w grę? Okazuje się, że istnieje rozwiązanie tego problemu i nazywa się osłony balkonowe.

OSŁONY BALKONOWE – CO TO TAKIEGO?

W dużym uproszczeniu, to szybki i wygodny sposób na ograniczenie widoczności zawartości naszego mieszkania z zewnątrz. Osłonki na balkon, to nic innego, jak odpowiednio przygotowany kawałek elastycznego tworzywa, który możemy w łatwy sposób przymocować do balustrady naszego balkonu. Jeśli pomyśleliście teraz o mało estetycznych, karbowanych „plastikach” albo słomianych matach, to zupełnie nie ten rodzaj produktu. Osłony na balustrady balkonowe to nowa propozycja na rynku, która cechuje się przede wszystkim estetyką na wysokim poziomie. To minimalistyczne, ale funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku mieszkań w bloku, domów szeregowych czy kamienic w ścisłym centrum. Osłonki na balkon produkowane są z jednolitego materiału, który dobrze się prezentuje, a w dodatku jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Producent przewidział także intensywne promieniowanie słoneczne, dzięki czemu, nawet po latach, zamontowana osłona będzie prezentować się estetycznie.

PRZEDE WSZYSTKIM PROSTOTA MONTAŻU

Dobre rozwiązania muszą być proste. Osłony balkonowe nie tylko są skuteczne, ale także łatwe do zamontowania. Producent dostarcza niezbędne akcesoria, a dzięki fabrycznym otworom przymocowanie całości do balustrady balkonu jest dziecinnie proste. Potrzebujesz zdemontować osłonę? To także nic trudnego. Szybki i wygodny system montażu pozwala przenosić osłonę pomiędzy rożnymi balkonami w zależności od potrzeb. Prawidłowo zamontowana osłona będzie trzymać się konstrukcji balkonu nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Odpowiednio przygotowane mocowania zapewniają także odpowiednie naprężenie całego materiału, bez szpecących zagięć.

Unknown source

 

Dodaj komentarz