Pakujesz prezenty – prawda? A czy słyszałeś o czymś takim jak modyfikowane opakowanie? Jeśli chodzi o unikalne pomysły owijania, musisz myśleć poza granice, znaleźć jakiś niestandardowy sposób.

Faktycznie możesz zapakować prezent w różnego rodzaju rzeczy, takie jak poszewki na poduszkę czy nawet włożyć w puste pudełko po czekoladkach. Byli nawet i tacy, którzy używali starego samochodu jako formy opakowania prezentów. Jest jeszcze hermetycznie zamykane przechowywanie w słoikach szklanych. Te są jednymi z najlepszych pomysłów pakowania, jakie pojawiły się w całej historii.

Szkło jest zarówno praktyczne, jak i piękne. Wytrzymała budowa zbiorników szklanych oznacza, że mogą one pomieścić dużo przyciągających wzrok dodatków. Masz luźną przestrzeń w słoiku? Wystarczy dodać garść cukierków, mini batony lub coś innego co jest zabawne i jadalne.

Odzież to również materiał na opakowania prezentów. Jeśli dajesz komuś odzież lub inny element, użyj ubrania jako opakowania. Wystarczy kilka szybkich kombinacji i może agrafkę lub dwie, a na pewno pięknie przystroisz swój dar.

A może zrobisz swój własny papier pakowy?

Czasami najlepsze pomysły na opakowania prezentów pochodzą z własnej kreatywności. Przy odrobinie dodatkowego czasu można wziąć nieco starego papieru do stworzenia swojej własnej koncepcji. Zakończenie projektu jest urocze i wybitnie osobiste. Stawianie na unikalne opakowanie na prezent jest prawie formą sztuki, a na pewno jest bardziej kreatywne. Baw się tym!

Najlepsze pomysły to pomysły, które można wymyślić samemu.

 

Unknown source

 

Dodaj komentarz