Niewiele jest w ciągu roku okoliczności, w tracie których całym krajem rządzić zaczyna imprezowe szaleństwo. Bezdyskusyjnie – najbardziej rozrywkowy w kalendarzu rodaków jest sylwester. Jest to jednak nie tylko czas szampańskiej zabawy, ale i dobra okazja do zaprezentowania olśniewającej kreacji. Wiadomo przecież nie od dziś, że jeśli dobrze wyglądamy – równie dobrze się czujemy.

Większość Polaków lubi wejść w Nowy Rok z impetem. Dlatego tak ważne jest, aby prześcignąć innych balowiczów w wyścigu o idealną kreację. Najlepiej jest nie odkładać zakupów na ostatnią chwilę, ponieważ może okazać się, że wszystkie dobre okazje zostały już dawno wykupione, a w odpowiednim rozmiarze pozostały jedynie nieatrakcyjne modele w niepasującym nam kolorze.
Od czego rozpocząć poszukiwania? Przeglądając wyprzedaże znanych marek szukajmy w pierwszej kolejności sukienki. To ona stanowić będzie bazę dla danej stylizacji i to do niej dobierane będą pozostałe dodatki i akcesoria.
Na początku spróbujmy ocenić który wzór, kolor i materiał będą najlepsze. Kolor kreacji dobrać należy do karnacji, oczu i fryzury. Dobierając z rozwagą kolor i materiał możemy świetnie ukryć zbędne kilogramy – wystarczy jedynie nie sięgać po połyskujące tkaniny, które załamując się uwydatniają mankamenty. Idealnie sprawdzą się odciągające uwagę dodatki. Zawieszony na szyi strojny naszyjnik, broszka czy bogate bolerko odciągną wzrok od bioder czy większego brzuszka.

Jeśli mankamentem jest wystający brzuszek czy zbyt obfite biodra łatwo można skorygować wady wyszukując na  wyprzedażach znanych marek elastycznej bielizny modelującej. Jest ona na tyle cienka i świetnie uszyta, że nie będzie wcale odznaczać się pod cienką tkaniną. Nikt  nawet nie domyśli się, że figura klepsydry, wyszczuplona o kilka kilogramów, to jedynie chwilowy efekt korygujący.
Idealna kreacja musi byś dobrze dobra rozmiarowo oraz zapewniać komfort swobodnej zabawy, nie warto decydować się na ładne, lecz niepraktyczne kroje, które będą np. ześlizgiwać się w trakcie tańca. Z pewnością nie będzie ona zachęcać do szalonych pląsów do białego rana. Podobnie działać mogą ubrania zbyt małe oraz krótkie. Najważniejsze jest umiejętne połączenie komfortu z dobrym wyglądem.

Po kupieniu idealnej kreacji czas na dodatki. Najważniejsza jest oczywiście biżuteria, która musi stylem i strojnością pasować do kreacji. Do prostej sukienki dobrać można bardziej okazałe  precjoza, połyskujące kryształkami lub perłą. Jeśli już sama kreacja jest bardzo bogata – lepiej zdecydować się na prostsze dodatki, które uzupełnią strój, nie odciągając uwagi od ubrania.
Zawczasu należy pomyśleć o okryciu wierzchnim. Nawet osoby, które nie planują opuszczania sali będą chciały zapewne wyjść, aby obserwować pokaz sztucznych ogni lub zaczerpnąć świeżego powietrza. Przyda się wówczas nie tylko elegancki żakiet czy sweter, ale także odpowiedni płaszcz. Do okrycia na sali przydatny będzie elegancki szal lub bolerko.

W sezonie zimowym ważne są odpowiednio dobrane rajstopy. Na czas drogi na salę balową najlepiej wybrać ciepłe, lecz nadal dobrze prezentujące się modele. Będąc już w ogrzewanej sali warto zmienić je na seksowne pończochy, dzięki którym każda kobieta czuje się kobirco jak prawdziwa królowa balu.

Unknown source

 

Dodaj komentarz