Gruzja to śliczny kraj na Zakaukaziu, który zachwyca dziką, nieskażoną przyrodą i perfekcyjnymi krajobrazami. Między innymi z tego względu każdego roku przybywa tutaj wielu podróżników zainteresowanych jazdą konną.

W górzystych terenach, gdzie każdy może poczuć wolność i zregenerować siły po długich miesiącach pracy, organizuje się kilkudniowe rajdy konne. Perfekcyjne, choć nieco wymagające warunki, sprawiają, że do Gruzji przyjeżdżają nie tylko początkujący, ale także trochę bardziej zaawansowani miłośnicy jazdy konnej. Wspaniała przygoda na spokojnych koniach kaukaskich trwać może od kilku do nawet kilkunastu dni, podczas których można przemierzyć dziesiątki kilometrów i poznać najogromniejsze walory Gruzji. Jeśli rajdy konne w Gruzja to coś, co przemawia także do Ciebie, koniecznie zainteresuj się propozycjami przygotowanymi przez specjalistyczne biura podróży.

Wyprawa taka nie będzie Cię kosztować zbyt wiele, a z pewnością na długo pozostanie w Twojej pamięci. Co więcej, błyskawicznie zechcesz ją powtórzyć.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy WschodCentrum.pl, która oferuje zoorganizowane wyjazdy, by zobaczyć rajdy konne w Gruzji.

Unknown source

 

Dodaj komentarz