Wielu przedsiębiorców starej daty ma niejednokrotnie problem, aby odnaleźć się w tym nowym świecie. Nowa rzeczywistość całkowicie odmieniła niejedną branżę. Stare metody reklamy nie są już tak skuteczne jak kiedyś, a konsumentów zdecydowanie częściej można zdobyć za pomocą podcastów bądź też Social Media. Świetnym źródłem informacji na temat nowoczesnych mediów oraz reklamy internetowej jest blog Studio Lapis.

Nowinki technologiczne z dnia na dzień wdrażane są przez największe korporacje świata. Mniejsi oraz średni przedsiębiorcy często bazują jednak na sprawdzonych metodach w swojej branży. Niestety, ale przez takie niewykorzystywanie nowych metod marketingowych, te mniejsze przedsiębiorstwa po prostu niezwykle mocno się ograniczają w rozwoju. Z tego powodu ich zyski firmowe są znacznie mniejsze, aniżeli mogłyby być w rzeczywistości. Jednak niestety wydaje się, że wielu właścicieli biznesów musi się sporo w tej kwestii jeszcze nauczyć. Na szczęście dzięki temu, że w sieci istnieją takie miejsca, jak blog agencji kreatywnej, to nauka oraz wdrażanie nowoczesnych technik mogą być znacznie prostsze, a nawet przyjemne.

Wspomniane powyżej strona internetowa Studia Lapis jest pewnego rodzaju kompendium wiedzy o ogólnym marketingu w dzisiejszym świecie. Czytelnicy bloga mogą m.in. odkryć i poznać mnóstwo rozmaitych zalet, które wynikają z wykorzystania dużej liczby kanałów dotarcia do swojej grupy docelowej. Mowa tutaj chociażby o tym, żeby wykorzystywać zarówno znane, popularne, jak i nowe źródła, gdzie znajduje się mnóstwo potencjalnych konsumentów. Wyróżnić można m.in. Social Media, serwisy streamingowe, serwisy do podcastów, czy też blogi internetowe. Oprócz tego w nowoczesnym marketingu wyróżnia się również darmowe źródła pozyskania ruchu, jak i płatne.

Wielu klientów na pewno zainteresowały darmowe źródła pozyskiwania klientów. Na ten moment jedną z lepszych metod na zdobycie darmowego ruchu jest po prostu SEO, a więc pozycjonowanie strony www w wyszukiwarce internetowej. O tym oraz o wielu innych ciekawych rzeczach z tego typu tematów można dowiedzieć się więcej, kiedy odwiedzimy popularny blog Studio Lapis. Blog agencji naprawdę robi w ostatnim czasie furorę, więc warto już teraz zapoznać się z regularnie zamieszczanymi tam treściami.

Unknown source

 

2 Comments

 

Dodaj komentarz