Piękne kosze z odpowiednią zawartością to świetny pomysł na prezent. Zestawy delikatesowe składają się najczęściej z wysokiej jakości artykułów spożywczych, na przykład serów, wędlin, herbat lub popularnych słodyczy. Taki prezent jest niezwykle bezpieczny, dlatego że zawsze będzie trafiony. To doskonała opcja dla współpracowników, szefa, mamy, bliskiej przyjaciółki, sąsiadki bądź teściowej.

Co umieścić w koszu?

Niewielki kosz to także świetna propozycja upominku z okazji dnia nauczyciela. Zestaw delikatesowy w koszu będzie także świetną formą podziękowań dla rodziców oraz świadków w trakcie przyjęcia weselnego. Pleciony, wiklinowy kosz cechuje wysoka trwałość, dzięki czemu później można go wykorzystać na przykład do kompozycji kwiatowych.

W okresie świątecznym, gdy wiele osób poszukuje neutralnych prezentów kosze również będą idealnym wyborem. Kosze świąteczne najczęściej wyposażone są w drobne kosmetyki, na przykład krem do rąk, peeling do ciała, kremy do twarzy, balsamy czy małe flakoniki perfum. Najczęściej umieszcza się także świece, olejki zapachowe bądź też skarpetki z odpowiednim motywem. Dodatkowo w koszu można umieścić świąteczne słodycze, konfitury, nalewki, wino, kawę, herbatę, owoce liofilizowane i miody pitne.

Mnóstwo marketów, dyskontów i sklepów internetowych w okresie około świątecznym wzbogaca swoją ofertę w tego typu kosze. Często kosz można skomponować samodzielnie, według indywidualnych upodobań i potrzeb. Najczęściej całość zapakowana jest w folię bezbarwną oraz wykończona piękną wstążką. Do zestawu można dołączyć bilecik z dedykacją i zamówić wprost na adres obdarowanego.

Paczki prezentowe

Paczki prezentowe, które można nabyć gotowe w wielu dyskontach to świetna propozycja dla pracowników przedsiębiorstwa, uczniów bądź wychowanków. Ceny są niezwykle zróżnicowane oraz uzależnione od wielu czynników. Najczęściej jednak mieszczą się one w przedziale od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za sztukę. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi zwykle kilka dni. W okresie około świątecznym może on ulec przedłużeniu.

Unknown source

 

Dodaj komentarz