Niestety egzystujemy w świecie w którym pierwsze wrażenie jest najważniejsze i już nie można polegać tylko na samych i coraz to nowszych kosmetykach, które niekoniecznie dadzą nam oczekiwane wyniki. W związku z tym mnóstwo osób w tym celebryci i gwiazdy filmowe, które znane są z głównych stronic gazet i wielu stron plotkarskich korzystają z usług chirurgów plastycznych. Mamy XXI wiek i rzekomo na świecie nie ma osoby, która nie wie czym jest botox profesjonalnie nazywany kwasem biotulinowym, który potrafi zdziałać cuda z rozlicznymi typami zmarszczek. Każdy kto chce wyglądać młodo musi zaciekawić się terapią botoxową.

Usuwanie zmarszczek taką metodą polega na wstrzykiwaniu kwasu botulinowego w zmarszczki, które dzięki niemu są wygładzane. Co intrygujące z takich zabiegów korzystają nie tylko kobiety, ale coraz częściej w gabinetach chirurgów plastycznych możemy spotkać panów, którzy również chcą pozbyć się swoich niedoskonałości twarzy.

Wskutek tego, że zabieg usuwania zmarszczek botoxem jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia dzięki temu bardzo popularny. Na nieszczęście efekt nie jest wieczny i należy co jakiś czas powtarzać zabiegi. Najczęściej jest to plus minus pół roku, lub krócej wszystko zależy od pacjenta. Na nieszczęście jakby nie było botox mimo wielu korzyści, nieodpowiednio stosowany zdoła przynieść też szkody. Czy zatem powinno się ryzykować? Przypuszczalnie to jest właśnie cena, jaką ponosimy za piękno ciała.

Unknown source

 

Dodaj komentarz