Zdrowa i jednolita opalenizna jest teraz niesamowicie popularna i modna. Na ściankach czy Instagramach celebrytów widzimy gwiazdy, które są pięknie opalone przez cały rok – nieważne czy w zimę czy w lato. W dzisiejszych czasach istnieją jednak alternatywy dla tradycyjnego opalania się na plaży czy w ogródku, a także w solarium. Jest to opalanie natryskowe. Kabina do opalania natryskowego i płyny do opalania natryskowego są podstawowymi elementami, by rozpocząć przygodę z opalaniem.

W internecie czy specjalistycznych sklepach bez problemu dostaniem zestawy szkoleniowe do opalania natryskowego. Jest to zdrowsza oraz bezpieczniejsza metoda dla naszej skóry, która dzięki temu nie jest bezpośrednio narażona na promieniowanie słoneczny, bądź też te pochodzące z lamp. Jest też mniej trwała, ponieważ efekty mogą się utrzymać do czternastu dni. Kabina do opalania natryskowego jest istotnym elementem tego zabiegu. Zapewnia nam zamkniętą, prywatną przestrzeń do wykonania opalania. Jak sama nazwa wskazuje opalanie to jest natryskowe. Kabina do opalania natryskowego zapobiega zabrudzeniu pozostałego terenu studia czy też naszego mieszkania. Na dodatek jest bardzo zgrabna, łatwo się ją przechowuje i nie zajmuje dużo miejsca, jest też banalna w obsłudze. Zestawy szkoleniowe do opalania natryskowego są niezwykle wygodną opcją dla początkujących w tej dziedzinie. Zawierają wszystko co będzie nam przydatne do wykonania zabiegu, a także wszelkie instrukcje. Mówi to samo za siebie: do wykonania tego rodzaju opalania potrzebna jest wiedza oraz zdobycie umiejętności praktycznych w tym zakresie. W skład takowego zestawu wchodzą płyny do opalania natryskowego. Są to różne kolory, które dobieramy odpowiednio pod kolor naszej skóry oraz efektu, który na koniec chcemy uzyskać.

Wysokiej jakości płyny do opalania natryskowego nie pozostawią żadnych smug czy plam, a jedynie jednolitą tafle nowego, opalonego koloru skóry. Dodatkowo winniście mieć przyjemny zapach i być łatwe w aplikowaniu na skórę. Są trwałe i mogą być używane przez alergików, a nawet kobiety w ciąży. Powinny zostawiać gładką skórę, a efekt ma się utrzymywać przez kilkanaście dni. Właśnie dlatego warto zainwestować w zestawy szkoleniowe do opalania natryskowego – znajdziemy tam wszystko co jest potrzebne do przeprowadzenia pierwszego zabiegu.

Wpis powstał przy współpracy z Tanexpert.pl

Unknown source

 

Dodaj komentarz