Jestem niemalże pewny, iż prawie połowa społeczeństwa zakupiła bądź sprzedała coś za pośrednictwem Internetu. Na pewno jedną z najczęściej wybieranych form sprzedaży były portale aukcyjne, która na początku rozpoczęcia swojego funkcjonowania nie pobierały jakichkolwiek opłat za korzystanie ze swoich usług. Wiadomo, jeśli jest za darmo, jest większe zainteresowanie.

Również tak było w moim przypadku. Dawno, dawno temu zacząłem handlować telefonami komórkowymi. Na początku zakupywałem je na aukcjach lub od znajomych później jak to się rozwinęło, to założyłem firmę i zająłem się telefonią GSM. Po pewnym czasie serwisy aukcyjne zaczęły wprowadzać ogromne prowizję od sprzedaży przedmiotów.

W tym czasie w sieci zaczęło przybywać portali ogłoszeniowych, ja bardzo zaciekawiłem się ogłoszeniami jasielskimi, gdyż pochodzę właśnie z Jasła, tam mam założoną firmę, dlatego lokalna społeczność do dnia dzisiejszego jest dla mnie najważniejsza. Jeśli chodzi natomiast o portale aukcyjne, to oprócz kosztów sprzedaży przedmiotu należało doliczyć bardzo często nie małe koszta wysyłki tego przedmiotu.

Zacząłem dodawać moje komórki do działu telefony i z tygodnia na tydzień komunikuje się ze mną coraz większa liczba osoby zainteresowanych nabyciem któregoś z telefonów oferowanych w moich ogłoszeniach. Was zapraszam również do skorzystania z portalów ogłoszeniowych, ma to same plusy. Dodatkowo do dowawanych dam ogłoszeń możecie dołączyć aż cztery fotografie, które przedstawiają oferowany przez Was produkt.


Unknown source

 

1 Comment

 

Dodaj komentarz