Pomysł na przechowywanie

Kuchnia to przestrzeń, w której najczęściej szukamy praktycznych rozwiązań. W często niewielkim pomieszczeniu, staramy się ustawić jak najwięcej sprzętów, stworzyć wystarczająco dużo powierzchni do pracy, a do tego wszystkiego zorganizować mnóstwo miejsca do przechowywania.

Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzą systemy montowane w szafkach dolnych. Najlepszym przykładem będą tu wyciągi Cargo – montowane pod blatem w dowolnym miejscu oraz wysuwane na wygodnych szynach, umożliwiają łatwy dostęp oraz zaaranżowanie nawet najmniejszej przestrzeni.

Pomysł na odnowienie kuchni małym kosztem

Chciałbyś coś zmienić w swojej kuchni, ale nie jesteś gotów na generalny remont? Mamy dla ciebie fantastyczną propozycję! Czasem wprowadzenie jedynie niewielkich zmian, może skutkować efektem “wow”. Najprostszym elementem możliwym do wymiany są akcesoria do mebli. Oto kilka pomysłów, które możesz wprowadzić do swojego pomieszczenia już dziś:

1. Zmień uchwyty meblowe – małym kosztem oraz niewielkim nakładem pracy możesz całkowicie odmienić oblicze swoich szafek. Postaw na klasyczne rozwiązania na rzecz maksymalnej elegancji bądź wypróbuj nieco bardziej fantazyjnych kształtów, aby twoja kuchnia zyskała niepowtarzalny klimat.

2. Znajdź nowe akcesoria – co powiesz na wymianę baterii w zlewie albo dodanie eleganckiej półeczki na przyprawy? Wymiana pojedynczych akcentów to rewelacyjny sposób na odmianę otaczającej Cię przestrzeni. Możesz w ten sposób wprowadzić nowy kolor bądź materiał, a przy okazji dodać również więcej miejsca do przechowywania.

3. Wymiana frontów – jeżeli znudziła ci się już otaczająca cię przestrzeń, nie musisz wymieniać wszystkich szafek, by wprowadzić widoczne zmiany. Wystarczy nowy typ frontów! Ich wymiana to dużo mniejszy koszt niż zbudowanie kuchni na nowo, a pozwala wprowadzić niezwykle efektowne zmiany.

4. Nowe oświetlenie – nawet tak niepozorna czynność, jak wymiana żarówek na takie o innej temperaturze, może istotnie odmienić pomieszczenie. Jeśli to dla Ciebie za mało, jest więcej możliwości: między innymi wymiana klosza bądź dodanie listwy ledowej. Ogranicza Cię jedynie twoja wyobraźnia!

Niezależnie od tego, jakim dysponujesz budżetem, jeśli potrzebujesz zmian, możesz odmienić swoją kuchnię już dziś!

Unknown source

 

1 Comment

 

Dodaj komentarz