Witamina B17 należy do związków organicznych, które wywołują rozbieżności sądów między światem medycyny pozanaukowej, a lekarzami. W środowisku pozamedycznym wierzy się, że witamina B17 jest czynnikiem o własnościach przeciwnowotworowych, wykorzystywanym między innymi w leczeniu raka. Trzeba jednocześnie mieć na uwadze, iż rozmaite eksperymenty wykonywane nad witaminą B17 nie potwierdziły tego przypuszczenia. W momencie otrzymywania powiększonych ilości amigdaliny, ukazywały nawet jej szkodliwość dla systemu ludzkiego.

Należy pamiętać o tym, że amigdalina jest substratem zawierającym cyjanowodór, jaki w większych miarach w organizmie człowieka jest po prostu szkodliwy i może powodować skażenie. Jednocześnie, testy wykonywane aktualnie na zdrowych ludziach jak również mających raka są przeprowadzane z zastosowaniem witaminy B17 która została wcześniej sztucznie odkażona z jakichkolwiek pobocznych pierwiastków mogących powodować w dużej mierze zatrucia.

Aktualnie osiągalny jest specyfik suplementujący witaminę B17. Mimo to warto aktualnie sięgnąć po naturalne produkty. Najlepszym źródłem witaminy B17 są pestki moreli bądź innych owoców. Nasuwa się pytanie, gdzie kupić suplement witaminy B17. Znakomitym rozwiązaniem będzie skorzystanie z wyszukiwarek internetowych i wprowadzenie hasła „gdzie zakupić Letril”. W ten sposób pojawią się rezultaty poszukiwania, jakie wskażą nam źródła tego suplementu osiągalne w naszym kraju. Jednakże powinno się najpierw zapoznać się z adekwatną literaturą jak również zasięgnąć rady lekarza.

Unknown source

 

Dodaj komentarz