Jak osiągnąć co rano nienaganny wygląd bez grama kosmetyków i spędzania długich minut przed lustrem? Z pomocą przychodzą nowoczesne gabinety kosmetyczne, które proponują wykonanie makijażu permanentnego. Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pod skórę naturalnego barwnika. Podczas jego wykonywania korzysta się ze sterylnej igły. Makijaż taki jest nieusuwalny, znika sam w ciągu dwóch do trzech lat, dlatego ważne jest by wykonała go osoba z niezwykłym doświadczeniem.

Łagodny łuk

Klientki zakładów kosmetycznych, które chcą skorygować brwi, mają najczęściej problemy z ich długością, szerokością i kształtem. Zakłady kosmetyczne wykonujące makijaż permanentny dysponują szeroką paletą barw pigmentów, które można dobrać dla blondynek, jak i dla osób z kruczoczarnymi włosami. Najlepsze efekty uzyskania ładnego kształtu brwi można uzyskać metodą cieniowania lub wykonując delikatny rysunek poszczególnych włosków. Dzięki podkreśleniu brwi można odjąć twarzy lat i rozjaśnić ją. Twarz po takim zabiegu wydaje się ładniejsza, młodsza i bardziej symetryczna.

Namiętne usta

Nie ma chyba kobiety, która byłaby w pełni zadowolona z kształtu swoich warg. Najczęściej panie marzą o tym, by ich wargi były pełniejsze, bardziej wyraziste. Tymczasem dzięki makijażowi permanentnemu ustom można nadać linię, która płynnie wiedzie od kącików ust do środka, a przy pomocy pigmentów można im nadać naturalną barwę w odcieniu różu, czerwieni lub beżu. Kosmetyczka pomorze dopasować odpowiednią kolorystykę do typu urody. Również wargi zbyt szerokie mogą zostać delikatnie skorygowane.

Migdałowe oczy

O pięknie oczu decyduje nie tylko barwa tęczówki, ale także rysunek kreski na powiece. Odpowiedni dobór kształtu kreski powinien współgrać z łukiem brwiowym i nadać oczom migdałowy kształt. Kosmetyczka wykonująca makijaż permanentny stara się, by oczy klientki nie stały się ani za wąskie, ani zbyt okrągłe i aby kształt kącików wewnętrznych i zewnętrznych powiek powiększał oko.

Unknown source

 

Dodaj komentarz