Żyjemy w czasach, w których dzieci mają już wszystko. Niezwykle ciężko jest kupić coś ciekawego, zabawnego i równocześnie edukacyjnego. Takich zabawek na polskim rynku jest bardzo mało. Wśród nich najbardziej pożądany jest pulpit dyrygenta marki B.Toys. Dlaczego będzie doskonałym prezentem?

 

Rozwija muzycznie
Zabawki muzyczne mają za zadanie wyrabiać w dzieciach słuch oraz wrażliwość na dźwięki. Maluch ma przy ich pomocy otworzyć oczy na nieznany dotąd świat – świat muzyki. Symfonia pulpit dyrygenta pozwala na wypróbowanie dźwięków pochodzących z 13 różnych instrumentów. W mniejszej wersji jest ich 7, co też daje dziecku całkiem spore możliwości do tworzenia nowych kombinacji.

 

Uczy kreatywności
Polecane zabawki powinny być ogólnorozwojowe. To znaczy, że powinny oddziaływać na wszystkie zmysły dziecka. Tak właśnie jest w przypadku pulpitu dyrygenta. Kolorowe figurki instrumentów przyciągają wzrok, głośne dźwięki zachęcają do zabawy. W ciemności widać błyskające światełka. Pulpit ma wgrane kilkanaście melodii, które mogą służyć jako baza do dźwięków wydawanych przez pojedyncze instrumenty. Właśnie tutaj pojawia się pole do rozbudzania dziecięcej kreatywności. Młody muzyk może tworzyć własne kombinacje. Może eksperymentować i dowolnie wyrażać siebie. Może też zastanawiać się nad tym, które dźwięki najbardziej przypadają mu do gustu.

 

Kwestia bezpieczeństwa
Ta zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. Jest tak ze względu na to, że zawiera małe elementy. Młodsze dzieci nie doceniłyby pewnie też pełnych możliwości pulpitu dyrygenta. Z pewnością jednak zabawka ta będzie ulubioną przez długie lata. Pulpit nie zawiera ftalanów ani bisfenolu A (zwanego też BPA). Dzięki temu jest bezpieczna dla zdrowia dzieci. Rodziców pewnie ucieszy funkcja natychmiastowego wyłączenia dźwięku. W razie sytuacji awaryjnej wystarczy wcisnąć jeden przycisk, by tworzona właśnie piosenka umilkła.

 

Troska o środowisko
Nie odziedziczyliśmy Ziemi. My pożyczyliśmy ją od naszych wnuków. Zgodnie z tą teorią Symfonia pulpit dyrygenta nie marnuje energii. Jeśli zabawka nie jest używana, to sama się wyłącza. Nie trzeba, więc zaprzątać sobie głowy pamiętaniem o jej dezaktywowaniu. Tak firma B.Toys wspiera działania na rzecz środowiska.

 

Produkt Symfonia pulpit dyrygenta marki B.Toys można kupić w sklepie Bebetu.pl – kliknij tutaj.

Unknown source

 

Dodaj komentarz