Najpoważniejszym problemem wszystkich zabawek i sprzętów dla dzieci jest to, że pociechy szybko z nich wyrastają. W praktyce oznacza to, że ciągły zakup nowego sprzętu dla dzieci wiąże się z wysokim nakładam finansowym. Czy zawsze musi tak być? Zdecydowanie nie!

Wyjątkowy producent
Od niedawna w Polsce dostępne są sprzęty dla dzieci pochodzące od austriackiego producenta Scoot&Ride, który  oferuje nowoczesne jeździki oraz hulajnogi. W przeciwieństwie do innych sprzętów dostępnych na rynku jeździki i hulajnogi od producenta Scott&Ride mogą zmieniać swój rozmiar w zależności od wieku dziecka.

Jaki daje to praktyczny rezultat? Co to oznacza dla rodzica?
W praktyce oznacza to, że raz zainwestowane pieniądze w sprzęt dla dziecka pozwolą na zakup urządzenia, które będzie mu służyło i wspierało jego rozwój nie przez kilka miesięcy, ale przez długie lata. Drugą kluczową zarówno z punktu widzenia rodzica, jak i dziecka innowacją wprowadzoną przez producenta jest możliwość zakupu sprzętu 2w1. Przykładem jest jeździk i hulajnoga Highwaykick 1.

Hulajnoga i jeździk 2w1
Jest to innowacyjne rozwiązanie, które na polskim rynku zaoferować może jedynie producent Scoot&Ride. Hulajnoga i jeździk w jednym to doskonały sprzęt, który może posłużyć dzieciom. W początkowym etapie życia pociecha może korzystać z jeździka, w którym bez użycia narzędzi można regulować wysokość siedziska. Co jeszcze?

Gdy dziecko podrośnie wystarczy nacisnąć jeden guzik, aby jeździk przekształcił się w stylową hulajnogę. Tak samo jak w przypadku siedziska wysokość kierownicy jest w pełni regulowana bez użycia narzędzi. Oznacza to, że ulubiony sprzęt naszego dziecka będzie rósł wraz z nim! Co jeszcze warto wiedzieć o Highwaykick 1?

Niepowtarzalny Design
Omawiana hulajnoga i jeździk w jednym to sprzęt nie tylko wyjątkowo funkcjonalny, ale również charakteryzujący się niepowtarzalnym designem, który wzbudzi zachwyt wśród wszystkich kolegów i koleżanek naszej pociechy. Ponadto wyjątkowa forma sprzętu podkreślona jest przez unikatową paletę barw. Najnowsze modele Highwaykick 1 oraz dostosowane do nich kaski dostępne są w kolorze:

  • Blueberry,
  • Lemon,
  • Kiwi,
  • Peach.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo
Oczywiście wszystkie walory użytkowe oraz estetyczne nie miałyby znaczenia, jeżeli sprzęt nie byłby w pełni bezpieczny dla dzieci. Z tego względu producent wyposażył oferowany sprzęt w innowacyjny system safety-pad, który opiera się na wysuwanej z przodu wkładce, która sprawia, że ryzyko wywrócenia się jest absolutnie minimalne.

Jeździki w kolorze Peach kupisz w sklepie Bebetu.pl – kliknij tutaj.

Unknown source

 

Dodaj komentarz