Pragnienie zachowania czasu i młodości oraz młodzieńczego wyglądu towarzyszy człowiekowi od czasów starożytnych. Jednak niełatwo oszukać prawa natury i upływ czasu.
Mimo iż, na rynku jest ogromny wybór substancji aktywnych, które mają na celu przeciwdziałanie starzeniu się, często trzeba skorzystać z pomocy specjalistów, zarówno dermatologa, jak i ofert gabinetów kosmetycznych. Coraz częściej kobiety decydują się także na takie rozwiązanie jak makijaż permanentny, o którym więcej można dowiedzieć się tutaj.

Dzięki stałemu rozwojowi nauki oraz poszerzającej się wiedzy o biologii skóry, cały czas zwiększa się na rynku liczba preparatów poprawiających wygląd skóry. Bardzo szybko dokonuje się postęp w tej dziedzinie. Przez pewien czas marginalnie traktowano stosowanie ziół w celu „upiększenia”, w rozumieniu odmłodzenia, skóry. Tak było do momentu, kiedy rozpoczęto obserwację pacjentek stosujących kremy o absolutnie nowatorskiej recepturze, których działanie realnie wpływa na odmłodzenie komórek organizmu, a szczególnie na komórki tkanki łącznej, którymi są fibroblasty.

Badania naukowe były na tyle interesujące, że zaczęto stosować na szerszą skalę ten system terapeutyczny. Stosowanie systemu, który oddziałuje m.in. na chromosomy fibroblastów powoduje „odmłodzenie” o około 10 lat. Zostało to dowiedzione, zarówno na obserwacjach, jak i w badaniu na komórkach. Najlepsze efekty osiągnięto u Pań pomiędzy 35-45 rokiem życia po co najmniej dwumiesięcznej terapii. Poprawa dotyczyła i zredukowania zmarszczek, a także poprawy jędrności skóry i likwidacji przebarwień. Aby wzmocnić skuteczność innowacyjnego kremu, zalecano stosowanie go łącznie z preparatem w kapsułkach.

Unknown source

 

Dodaj komentarz