Każdy, chociaż raz w życiu, szukał usług specjalisty w internecie. I nierzadko zdarzało się tak, że słowa napisane na jego stronie, nie znajdywały pokrycia w opiniach wystawionych mu przez klientów. Bez trudu jest bowiem ułożyć dobre hasło reklamowe, czy nazwać się ekspertem i profesjonalistą. Trudniej natomiast jest świadczyć usługi tak, żeby rzeczywiście były odzwierciedleniem napisanych słów. Tego rodzaju rozbieżności sprawiają, że rośnie potrzeba tworzenia stron internetowych, typu blog, gdzie można własnym doświadczeniem ze współpracy z fachowcami się wymieniać. Taki portal internetowy, gdzie można odnaleźć nie tylko fachowca, lecz też właśnie opinie na jego temat, jest bez wątpienia idealnym rozwiązaniem.

W dobie, gdy internet łączy ludzi, należałoby wykorzystać jego możliwości. I dotyczy to także szeroko pojętej reklamy. Czasem jest tak, że w okolicy funkcjonuje jakiś dobry fachowiec, a człowiek nie ma o nim pojęcia. Dlaczego? Ponieważ nie spotkał się z jego przedsiębiorstwem, a tym bardziej nie miał możliwości skorzystać z jego usług. Tymczasem pojawienie się takiego specjalisty w sieci, to rozwiązanie dobre i dla niego samego i dla jego potencjalnych klientów. Oczywiście pojawienie to można łączyć z powstaniem strony internetowej przedsiębiorstwa. Ale ona wcale nie musi być w sieci dobrze widoczna. O wiele lepszą widoczność zapewnić może swoisty katalog firm, czego przykładem może być portal InServis. Z jednej strony gwarantuje on zareklamowanie swoich usług specjaliście. Z drugiej pomaga osobom poszukującym fachowców. Jest jakby pośrednikiem, który tworzy przestrzeń idealną do nawiązania współpracy. Co więcej, tego typu portal internetowy nie koncentruje się tylko na reklamie. Jego ważną częścią jest blog, który pozwala wymieniać się rożnymi opiniami i doświadczeniami. Jest to także przestrzeń, w której danemu profesjonaliście można wystawić swoistą ocenę za jakość świadczonych usług.

InServis podobnie jak inne tego typu serwisy, to miejsce, gdzie spotykają się przedsiębiorstwa i klienci. Jedni prezentują tu swoje usługi, drudzy swoje wymogi z nimi związane. A to wszystko w niezwykle przyjaznej i kulturalnej atmosferze. I tak właśnie powinna rozwijać się polska gospodarka. Tak powinny wyglądać międzyludzkie stosunki na co dzień.

Wpis powstał przy współpracy z Inservis.pl

Unknown source

 

Dodaj komentarz