Każdy, chociaż raz w życiu, poszukiwał usług specjalisty w internecie. I nierzadko zdarzało się tak, że słowa napisane na jego stronie, nie znajdywały pokrycia w opiniach wystawionych mu przez klientów. Bez trudu jest bowiem ułożyć właściwe hasło reklamowe, bądź nazwać się ekspertem i specjalistą. Trudniej natomiast jest świadczyć usługi tak, żeby faktycznie były odzwierciedleniem napisanych słów. Tego typu rozbieżności sprawiają, że rośnie potrzeba tworzenia stron internetowych, typu blog, gdzie można własnym doświadczeniem ze współpracy z specjalistami się wymieniać. Taki portal internetowy, gdzie można odnaleźć nie tylko fachowca, lecz także właśnie opinie na jego temat, jest bez wątpienia idealnym rozwiązaniem.

W dobie, gdy internet łączy ludzi, należałoby wykorzystać jego możliwości. I dotyczy to także szeroko pojętej reklamy. Czasami jest tak, że w okolicy działa jakiś dobry fachowiec, a człowiek nie ma o nim pojęcia. Czemu? Ponieważ nie spotkał się z jego przedsiębiorstwem, a tym bardziej nie miał okazji skorzystać z jego usług. Tymczasem pojawienie się takiego profesjonalisty w sieci, to rozwiązanie właściwe i dla niego samego i dla jego potencjalnych klientów. Oczywiście pojawienie to można łączyć z powstaniem strony internetowej przedsiębiorstwa. Ale ona wcale nie musi być w sieci dobrze widoczna. O wiele lepszą widoczność umożliwić może swoisty katalog firm, czego przykładem może być portal InServis. Z jednej strony umożliwia on zareklamowanie swoich usług specjaliście. Z drugiej pomaga osobom poszukującym fachowców. Jest jakby pośrednikiem, który tworzy przestrzeń idealną do nawiązania współpracy. Co więcej, tego typu portal internetowy nie koncentruje się jedynie na reklamie. Jego istotną częścią jest blog, który pozwala wymieniać się rożnymi opiniami i doświadczeniami. Jest to także przestrzeń, w której danemu profesjonaliście można wystawić swoistą ocenę za jakość oznaczanych usług.

InServis podobnie jak inne tego typu serwisy, to miejsce, gdzie spotykają się przedsiębiorstwa i klienci. Jedni prezentują tu swoje usługi, drudzy swoje potrzeby z nimi związane. A to wszystko w bardzo przyjaznej i kulturalnej atmosferze. I tak właśnie powinna rozwijać się polska gospodarka. Tak powinny wyglądać międzyludzkie stosunki na co dzień.

Unknown source

 

Dodaj komentarz