Od lat z zazdrością patrzysz na wszystkie pięknie wymodelowane sylwetki na plaży? W takim razie zadbaj o to, aby podczas następnych wakacji to właśnie Twoja sylwetka robiła prawdziwą furorę wśród plażowiczów. Tak naprawdę cały proces uzyskania wymarzonego wyglądu ciała można znacznie uprościć, gdy zamówimy catering dietetyczny w wersji z odpowiednią ilością kalorii. Oczywiście najlepsze firmy cateringowe oferują wiele rodzajów diety. Klienci mogą wybrać chociażby dietę w trybie sport, a do wyboru jest także m.in. popularna ostatnio dieta ketogeniczna, dieta bezglutenowa czy też dieta wysokobiałkowa.

Nie ma co ukrywać, że to właśnie dieta pełni najważniejszą funkcję podczas robienia formy na lato. W zasadzie efekty na siłowni, czy też efekty treningów Cardio będą znikome, jeśli dieta osoby ćwiczącej będzie zaniedbana. Wielu fachowców bardzo często podkreśla, że trening bez diety nie ma sensu. Oczywiście dieta nie musi być rygorystyczna. Jeśli wybierzemy profesjonalny catering dietetyczny, to dietetyk z cateringu zadba o to, aby dieta była dla nas przyjemna, wygodna i skuteczna. Jeśli na co dzień nie jadamy mięsa to dietetyk zadba o to, aby dieta zawierała wysokiej jakości produkty pochodzenia roślinnego z wysoką zawartością białka. Dla osób ćwiczących białko w diecie ma diametralne znaczenie, o czym zaraz powiemy sobie więcej.

Osoby mające możliwość zamówić lokalny catering dietetyczny online mogą liczyć na liczne benefity z tego tytułu. Przede wszystkim takie osoby nie będą musiały samodzielnie obliczać własnego bilansu kalorycznego. Jak wiadomo, to właśnie kalorie są najważniejsze dla wyglądu sywetki. Jest to ogromny atut, ponieważ dietetycy ułożą nam dietę idealną zarówno pod względem kaloryki, jak i ilości poszczególnych makroskładników. Powyżej powiedzieliśmy sobie o tym, że białko w diecie jest bardzo ważne. Na szczęście dobry dietetyk dokładnie ustali nam ilość białka, tłuszczów oraz węglowodanów w jadłospisie. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nawet dieta ketogeniczna będzie bogata w białko oraz pozostałe ważne dla organizmu składniki. Dietetyk na pewno nie zapomni o tym, aby w diecie zawarte były odpowiednie ilości najpotrzebniejszych witamin, składników mineralnych oraz składników odżywczych.

Unknown source

 

3 Comments

 

Dodaj komentarz