Wbrew obiegowym opiniom portale z filmami oferują nam obecnie bardzo wiele różnych filmów, w tym także te najpopularniejsze, najbardziej znane.

Jak wynika z danych na serwisach kinowych, najpopularniejsze są filmu akcji, które oglądane są zarówno przez osoby starsze jak i te młodsze. Wielkim zainteresowaniem cieszą się także komedie, tego rodzaju filmy online ogląda przede wszystkim młodzież. Wielu użytkowników wykupuje konta na serwisach filmowych tylko po to, by oglądać bez przeszkód nowości kinowe, które nieodmiennie cieszą się sporym zainteresowaniem, w zasadzie niezależnie od gatunku danego filmu. Warto także wspomnieć o tym, jak chętnie oglądane są wszystkie filmy w technologii 3D, choćby trzecią część „Opowieści z Narnii”, którą oglądają zarówno użytkownicy z kontem płatnym jak i z kontem darmowym.

Jeśli chodzi o filmy nieco starsze, znane już szerszej publiczności, to wybieramy raczej filmu z polskim lektorem – zatem wygląda to dokładnie tak samo, jak w przypadku, gdy chodzi o seriale online – preferowana jest wersja polskojęzyczna.

Unknown source

 

Dodaj komentarz