Bieganie popularnie nazywane joggingiem jest coraz chętniej uprawianym sportem. A to za sprawą jego łatwości, osiągania szczupłej sylwetki w krótkim czasie (jogging traktowany jest jako trening cardio) i braku konieczności posiadania skomplikowanego asortymentu. Jedynym elementem, o którym powinien pamiętać każdy biegacz, jest odzież sportowa. Skończyły się czasy, kiedy biegało się w zwykłych trampkach, wytartych dresach oraz bawełnianej podkoszulce. Ich miejsce zajęły: porządne buty trailowe o dobranej podeszwie oraz termoaktywne ubranie.

Okrycie wierzchnie – w tym koszulki do biegania – jest niezmiernie ważne w czasie uprawiania joggingu. Koszulki powinny być stworzone z oddychającego materiału, zatrzymującego ciepło, lecz odprowadzającego wilgoć. Dzięki temu nie dochodzi do wyziębienia organizmu i można biegać w każdej porze roku obojętnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Co ważne, tkaniny nie wywołują podrażnień oraz nie wywołują reakcji alergicznych. Są przyjemne w dotyku, miękkie, idealnie przylegają do ciała, jednocześnie zapewniając komfort użytkowania.

Coraz częściej odchodzi się od standardowych, stonowanych kolorów, na rzecz odważniejszych wzorów. Doskonałym przykładem zmiany trendów w dziedzinie mody biegowej są koszulki fullprint. Te elementy garderoby termoaktywnej wyróżniają się:
– głębokim nasyceniem kolorów;
– pokryciem całej powierzchni pełnokolorowym nadrukiem;
– wysoką precyzją wykonania.

Można zamówić je poprzez internet, a producenci dają możliwość stworzenia własnego pomysłu. Wskazane przez nas zdjęcia, czy grafiki mogą być tym samym przeniesione na koszulkę z zachowaniem wszystkich szczegółów oraz pełnego zakresu barw.

Mile widziane jest dodanie akcentów odblaskowych. Sprawiają one, że biegacz jest lepiej widoczny dla otoczenia – samochodów, rowerzystów, motocyklistów. Powiększają one więc bezpieczeństwo biegacza w czasie treningu, szczególnie kiedy jest on uprawiany wieczorem lub w późnych godzinach nocnych.

Jeżeli chcemy włączyć bieganie do swojego codziennego życia lub zainwestować w nową odzież sportową, nie wahajmy się ani chwili i postawmy na wysokiej klasy artykuły. Koszulki z pełnym nadrukiem na pewno spełnią nasze oczekiwania.

Unknown source

 

1 Comment

 

Dodaj komentarz