Gdy za oknem siąpi deszcz, lub całkiem odwrotnie na zewnątrz żar że aż robi się słabo na samą myśl o wyjściu z domu, wtedy dobrze jest zaprosić ukochaną osobę, koleżankę bądź rodzinę na wspólny seans filmowy. Nic tak nie zapewnia rozrywki jak dobry film. Do takiego seansu, dobrze jest się przygotować, kupić dobre wino, lub jak kto woli colę, przyrządzić popcorn, aż wreszcie usadowić się na wygodnej kanapie.

Ten scenariusz zna każdy, kto choć trochę lubi się zapomnieć, wciągnąć w historię na ekranie, obojętnie czy jest to wyciskacz łez, film grozy, czy też wartkie kino akcji. Wielu kinomanów boryka się jednak z problemem jakim są rosnące ceny biletów do kina, jeśli dodać do tego napoje i przekąski, na jeden wieczór musimy wydać sporą sumę. Czy trzeba rezygnować z ulubionej rozrywki? Wykluczone. Kino możemy sobie urządzić w domu. I tutaj przychodzi nam z pomocą wciąż powiększająca się lista stron internetowych, na których obejrzymy film online. Film online robi prawdziwą furorę. Serwisy udostępniają filmy znane i te mniej znane, wystarczy się zalogować, bądź po prostu wyszukiwać pożądane pozycje. Niektóre strony z filmem online, nie wymagają rejestracji. Do plusów filmów online należy przede wszystkim komfort oglądania ich we własnym domu ,a także różnorodność kategorii, które z kolei ułatwiają odnalezienie gatunku, odpowiadającego naszym gustom, bądź odnalezienie roku produkcji, który nas aktualnie interesuje Są tu pozycje z napisami, dla tych którzy z lubością wsłuchują się w język obcy i oryginalną ścieżkę dźwiękową i wersja z lektorem dla tych, którzy nie chcą skupiać się na czytaniu napisów. Dodatkowym atutem filmu online, jest to, że każdy z nich posiada bogaty opis fabuły, zawiera podstawowe informacje o produkcji, kraju pochodzenia i aktorach w nim występujących.

Jeśli to jeszcze nie przekonało do korzystania z tego typu serwisów (a są takie osoby?), warto wspomnieć że z innymi użytkownikami możemy wymieniać się opiniami o danym filmie na forum, a ich trafne komentarze mogą nas niejednokrotnie uratować przed stratą czasu, lub wręcz przeciwnie, zachęcić do obejrzenia filmu online, którego nawet nie braliśmy wcześniej pod uwagę.

 

 

 

Unknown source

 

Dodaj komentarz