Każdy z nas pamięta czasy kiedy to Paktofonika inaugurowała swoją pracę nad ich najważniejszym i najbardziej głośnym do tej pory fragmentem hip-hopowym jakim jest „jesteś Bogiem”. Ten lubiany kawałek zyskał renomę na całym globie i nie ma w tym nic ekscentrycznego bo jest rzeczywiście wyśmienity!

W dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie oceniać wytwórczość tego składu przez obejrzenie filmu pt. „Jesteś Bogiem online” który już dziś może oglądać każdy z nas w internecie bowiem jest on bez kłopotów dla każdego użytkownika internetu osiągalny. Film w głównej mierze przedstawia zalążki pracy nad samymi krążkami oraz zespołem tak więc można w nim obejrzeć formowanie Paktofoniki oraz pozyskanie najogromniejszej liczby wielbicieli jacy tak w istocie do dziś zachwycają się muzyką która wcześniej przyniosła niesłychanie obszerny rozgłos Magikowi, Fokusowi czy też Rahimem. Nagrania do filmu trwały już od 2011 roku wskutek tego dopiero teraz mamy prawo go obejrzeć bez jakichkolwiek problemów. Film to idealna rozrywka w sam raz idealna dla prawdziwych zapaleńców Paktofoniki a w głównej mierze również dla figur jakie pragną więcej na temat tego składu się dowiedzieć. Do dziś należałoby dodać że płyty takiego teamu są w dalszym ciągu w sprzedaży i cieszą się dość istotnym popytem. Film z pewnością zaciekawi każdego dlatego należałoby sobie pozwolić na jego obejrzenie szczególnie iż to naturalnie „Magika” nie ma już wśród nas i być może taki film przybliży was do jego decyzji.

Film obecnie można obejrzeć w kinie gdzie na kolosalnym ekranie na milion procent zrobi on na was lepsze wrażenie niż mielibyście obejrzeć go w sieci gdzie jest też dostępny oczywiście z limitami czasowymi jednak mimo wszystko powinno się również z takiej opcji pozwolić sobie skorzystać.

Unknown source

 

Dodaj komentarz