Rozwój zawodowy jest istotny w każdej branży, jednak branża budowlana jest na to szczególnie wrażliwa. Czemu? Ponieważ obecnie pracownik z dobrymi kwalifikacjami jest autentycznym skarbem. Szkolenie zawodowe to recepta na to, jak zostać dobrze opłacanym, docenianym pracownikiem. Które wybrać?

Szkolenia na wózki widłowe

Podczas kursu dowiesz się, jak prawidłowo oraz bezpiecznie posługiwać się widłami, a także nauczysz się budowy tego pojazdu. Szkolenia na wózki widłowe pomagają uzyskać kompetencje do pracy w magazynach i różnego rodzaju składach budowlanych. Do głównych zadań operatora należy przewóz oraz składowanie ładunków. Dokumenty uzyskane po ukończeniu kursu są honorowane na terenie praktycznie całej Unii Europejskiej. Co więcej, posiadanie uprawnień na wózki widłowe nie ogranicza Cię do konkretnej branży. Możesz pracować dla sieci dyskontów albo w magazynie części motoryzacyjnych. Wybór należy do Ciebie!

Szkolenia na koparki

Nauczysz się od postaw obsługi koparki a także poznasz najważniejsze zaganiania z zakresu BHP. Operator koparki jest pożądanym pracownikiem, ponieważ jego umiejętności są wykorzystywane przy budowie dróg, w żwirowniach, podczas odśnieżania, przeładunku oraz wielu innych. Będziesz zajmował się m.in. załadunkiem, przemieszczaniem oraz przenoszeniem ładunku takiego, jak masa ziemna bądź urobek. Obecnie operator koparki jest potrzebny przy w budowie mieszkań. Ze względu na swoisty boom na rynku deweloperskim, jest wielkie zapotrzebowanie na tego typu pracowników. Dlatego jest to zawód przyszłościowy a szkolenia na koparki to przepis na stabilną oraz dobrze płatną pracę.

Szkolenia na spychacze

To kolejny kurs, który otwiera szeroki wachlarz możliwości zawodowych. W czasie jego trwania poznasz budowę spychacza oraz sposób jego obsługi. Dowiesz się też, jak bezpiecznie wykonywać prace z jego użyciem. Po ukończeniu szkolenia uzyskasz kompetencje do pracy przy budowie dróg, w branży wodno-kanalizacyjnych oraz w żwirowniach, czy piaskowniach. Pracując jako operator spycharki będziesz miał bezpośredni nadzór nad przebiegiem prac budowlanych. Do Twoich obowiązków będzie należało zbieranie wierzchniej warstwy gruntu bądź wręcz przeciwnie, będziesz rozsypywał kruszywo stanowiące podbudowę dla drogi.

Unknown source

 

Dodaj komentarz