Produkty spożywcze nieustannie drożeją. Każde wyjście po zakupy wiąże się z tym, że nasz rachunek będzie większy niż poprzednim razem. Spowodowane jest to ociepleniem klimatu. Susza z jaką boryka się cały kraj sprawia, że plony są coraz uboższe. Dodatkowym czynnikiem utrudniającym sytuacje, jest trwająca pandemia, która bardzo utrudnia pracę. Zaostrzony rygor sanitarny powoduje, że pracodawca musi zapłacić więcej za wykonane zlecenie.

Dlatego coraz częściej staramy się kupować w promocyjnej cenie,  produkty objęte rabatem. Każdy sieciowy sklep spożywczy posiada gazetki promocyjne. Warto je przeglądać, aby trafić na atrakcyjną cenę. Możemy się niemało zdziwić, różnią cen pomiędzy marketami. Aby zaoszczędzić na zakupach, porównujmy promocje miedzy sklepami, zdarza się, że w jednym czasie promocje są takie same, ale różnią się od siebie kwotą rabatu. Jest to jednak dość męczące, za każdym razem musimy pamiętać aby zabrać ze sobą ofertę handlową sklepu. Czasami promocje zmieniają się raz, dwa razy w tygodniu. Jedne obejmują artykuły spożywcze, a drugie dodatki wystroju wnętrz, są też takie które pojawiają się sezonowo. Ciężko to wszystko zapamiętać. Dochodzi też kwestia szybko gromadzącej się makulatury. Gazetka promocyjna jest tam zbędna już po tygodniu. Co robić z taką ilością papieru? W skali miesiąca, roku, uzbiera się tego naprawdę duża ilość. Jeżeli nie zajmujemy się ozdabianiem przedmiotów techniką  dekupaż, są to po prostu nic nie warte śmieci. 

Istnieją jednak alternatywy tradycyjnych, papierowych broszur. Specjalne aplikacje, które możemy zainstalować na swój telefon. I już nie musimy martwić się tym, że zapomnieliśmy wziąć gazetkę promocyjną ze sklepu. Teraz w wygodny i szybki sposób możemy sprawdzić promocje on-line. Dodatkowo jest to opcja dużo bardziej ekologiczna, bo nie marnujemy już papieru. Kolejnym plusem takiego rozwiązania, jest możliwość przybliżenia obrazu i dokładnego zapoznania się z informacją, napisaną drobnym drukiem. Jest też opcja stworzenia listy zakupów, z dokładnym zaznaczeniem produktu objętego rabatem. Aplikacje z gazetkami są intuicyjne i proste w obsłudze, więc nikt nie powinien mieć z nimi problemu. Może warto spróbować?

Unknown source

 

Dodaj komentarz