Wybierając deskę do kitesurfingu można mieć sporą zagwozdkę. Wielu kitesurferów pożąda mieć swój sprzęt co jest oczywiście zrozumiałe. Jednakże sprawa wygląda tak, że sprzęt do tanich nie należy w związku z czym każdy chce jak najlepiej zainwestować swoje pieniądze żeby mieć jak najwięcej przyjemności z pływania.

Producent desek SU-2

Firma działa od 1999 roku i jest europejskim pionierem. Cieszy się zaufaniem nie tylko w Europie ale także w Polsce, natomiast deski tego producenta możemy odnaleźć pływające na całym świecie. Ta fabryka desek kitesurfing proponuje między innymi deski robione ręcznie z włókna węglowego oraz kevlaru, co w dobie masowych produkcji należy zdecydowanie docenić. Co więcej w ofercie są modele z rdzeniem hybrydowym i drewnianym. Mówiąc w skrócie ten pierwszy charakteryzuje się małą wagą i twardością natomiast ten drugi jest giętki praktycznie na całej swojej powierzchni. Deski są wykonywane z wysoką starannością. Są one właściwe zarówno dla początkujących, średnio-zaawansowanych jak i dla najbardziej wymagających kitesurferów. Ze względu na bardzo unikalny graficzny styl desek, każdy kitesurfer będzie mógł przez nie wyrazić swój styl. Oferta firmy jest niezwykle szeroka. Jeśli chodzi o ceny, SU-2 nie zawyża ich w sposób sztuczny, pułap cenowy jest niezwykle szeroki. To co się liczy to funkcjonalność produktu, jego trwałość i wyjątkowy design. Firma zapewnia swoim klientom trzy lata gwarancji.

Czym właściwie jest wingboarding?

Jest to wyrafinowane połączenie windsurfingu i kitesurfingu. Pływający na desce trzyma żagiel w rękach i jest napędzany przez wiatr. Pływanie wygląda niesamowicie a każdy fan sportów wodnych powinien choć raz przymierzyć się do tego sportu. Jest on można powiedzieć bezpieczniejszy od kitesurfingu. Wingboarding jest łatwy do nauki oraz poleca się go osobom w każdym wieku. SU-2 to także uznany producent wingboarding. Każdy, kto interesuje się kupnem lokalnego sprzętu do tego sportu powinien sprawdzić ofertę tej firmy. Kitesurfing, wingboarding a także windsurfing oraz cała rzesza sportów wodnych to sporty, które potrafią wywołać ogrom pasji. SU-2 to rozumie, rozumie także potrzeby klientów w związku z czym jest firmą godną sprawdzenia dla wszystkich zainteresowanych.

Unknown source

 

Dodaj komentarz