Znalezienie skutera charakteryzującego się wysoką jakością i niskimi kosztami eksploatacji wcale nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać. Rynek motoryzacyjny pełen jest wynalazków o słabym wykonaniu, które psują się już po pierwszych kilometrach. Dlatego też Honda postanowiła wprowadzić na rynek nowy model Vision, który idealnie łączy wygodę, oszczędność i frajdę płynącą z jazdy.

Skuter ten został stworzony przede wszystkim do jazdy w warunkach miejskich, gdzie łatwość w manewrowaniu jest równie ważna co niskie koszty podróżowania. Jedną z największych zalet modelu jest smukła i bardzo nowoczesna sylwetka prezentująca się zarówno bardzo dynamicznie. Miejsca dla kierowcy jak i pasażera jest wystarczająco, a każdy element został dokładnie zaprojektowany, tak aby prowadzenie i obsługa skutera była maksymalnie prosta.

Całą konstrukcję napędza mocny silnik o pojemności 50ccm, który dzięki nowoczesnym rozwiązaniom pracuje niezwykle precyzyjnie, a przy tym oszczędnie. Spalanie mieści się w granicach 2 l/100 km, dzięki czemu 5,5l paliwa jakie pomieści bak wystarcza średnio na ok 250km jazdy. Jednostka została wyposażona w elektryczny wtrysk paliwa, rozrusznik, a także kokpit oferujący wszelkie potrzebny kontrolki i wskaźniki. Warto także dodać, że dla wymagających nieco więcej istnieje możliwość wyboru większego silnika 110ccm, którego spalanie jednak nie jest znacznie wyższe.

W skład wyposażenia jakie Honda oferuje kierowcy wchodzi sporych rozmiarów, zamykany schowek pod kanapą zdolny zmieścić kask, bądź inne potrzebne rzeczy. Kolejne praktyczne schowki można odnaleźć z przodu przed nogami. Ładnie prezentują się także wkomponowane w obudowę podnóżki dla pasażera. Podsumowując, jest bardzo ciekawa propozycja, która w mieście spisze się znacznie lepiej niż duży ścigacz czy chopper.

Unknown source

 

Dodaj komentarz