Profesjonalne CB radio za rozsądne pieniądze. Wiele osób szuka dobrej jakości CB radia, nie chcąc wydawać 1000 złotych na najlepsze produkty. Ażeby mieć CB radio najwyższej jakości wcale nie jest potrzebna taka suma. Dziś krótko opiszę 2 modele za kwotę przewyższająca nieco 600 złotych, które spokojnie mogą. Mowa o produktach firm Superstar i President.

Pierwszym omawianym urządzeniem niech będzie President Johnny III. Podstawową możliwość jaką powinno mieć profesjonalne radio CB jest możliwość użytkowania go w każdym kraju europejskim i ta własność President Johnny III, niewątpliwie posiada. Ponadto to urządzenie zostało wyposażone w automatyczną redukcję szumów. Dodatkowo posiada takie funkcje jak SCAN, MEM czy ROGER. Jest więc typowym radiem wyposażonym we wszystko czego od profesjonalnego CB radia możemy oczekiwać.

Drugim z urządzeń jest CB radio Superstar 3900. Jest to urządzenie z nieco innej półki, tym raczej nie cenowej. Może ono spokojnie służyć jako CB samochodowe, jak i jako CB stacjonarne. Pracuje w pasmach AM/FM/SSB. Ponadto posiada szereg innych funkcji zarezerwowanych dla urządzeń z najwyższej półki. Dodatkowo, nietypowe wzornictwo znacznie wyróżnia go z tłumu.

Nie wiem jak wy, ale ja nie wahałbym się ani chwili. Dla mnie najlepszym radiem CB w cenie 600 złotych jest Superstar 3900. Jest to jedno z lepszych urządzeń dostępnych w tym przedziale cenowym i trudno będzie konkurencji je przebić.

Unknown source

 

Dodaj komentarz