Sezon wiosna 2022 za pasem i kreatorzy mody już zacierają ręce aby pokazać jakie będą dominujące trendy w świecie mody. Na pierwszy plan wychodzi jak zwykle moda kobieca, a wraz z nią odzież damska oraz modne, ekskluzywne akcesoria. Jedną z największych inspiracji dla świata mody jest od zawsze w zasadzie natura. Nie jest więc niespodzianką, że kiedy na dworze pełno jest jasnych kolorów oraz pasteli, taka jest także moda. Ten rok, jak wskazują na to zapowiedzi największych kreatorów oraz domów mody, nie będzie wcale wyjątkiem od reguły. Na pewno na parkietach panować będą obfite odcienie mandarynki, fuksji oraz limonki, a prawdziwą furorę mogą zrobić sukienki w kolorze hibiskusa.

Jednak to nie wszystko!

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się najnowsza kolekcja, która podbije tej wiosny wybiegi europejskie, pochodząca wprost z gorącej Hiszpanii, a dokładniej rzecz biorąc z Barcelony. Chodzi tutaj o oryginalne jak zawsze pomysły projektantów z przedsiębiorstwa Desigual. Jeżeli chodzi o Desigual sukienki zawsze zaskakiwały swoim designem, kolorami i fasonem. Marzenie założyciela tej firmy, szwajcarskiego biznesmena Thomasa Meyera: “ubierać ludzi w inny sposób” odnajduje odzwierciedlenie w najnowszej kolekcji wiosennej. Na sukienkach górują motywy kwietne i wielobarwne, pstrokate oraz jasne wzory. Florystyka w połączeniu z ciepłymi słonecznymi barwami oraz figurowymi przedstawieniami rozśpiewanych ptaków, emanacją spontanicznością oraz pasją do życia.

Moda wiosenna to nie tylko odzież i sukienki

Niezmiernie istotne są dodatkowe akcesoria do stroju. Tutaj kontratak następuje ze strony niezawodnej firmy Love Moschino, włoskiego dla odmiany domu mody, który powstał w połowie lat osiemdziesiątych w Mediolanie. Włoscy kreatorzy mody też nie zasypują gruszek w popiele i szykują prawdziwe “wow” na sezon wiosna 2022. Ta firma znana jest nie tylko z ubierania Kylie Minogue czy Madonny, ale właśnie z ekskluzywnych akcesoriów do ubrań takich jak dodatków, takich jak biżuteria, zegarki czy torebki. Skupmy się na ostatniej pozycji. Jeśli chodzi o markę Love Moschino torebka to klasyka w połączeniu z funkcjonalnością i świetne uzupełnienie każdej stylizacji modnej damy. Na wiosnę zapowiedziano już nowe modele kuszące designem oraz szykiem.

Unknown source

 

Dodaj komentarz