Jesteś aspirującą kosmetyczką, która przymierza się do rozpoczęcia świadczenia usług opalania natryskowego? Zastanawiasz się co jest potrzebne, by klientki mogły cieszyć się pięknym, brązowym kolorytem skóry, bez obaw o zacieki i plamy?

Kabina do opalania natryskowego to podstawa każdego salonu kosmetycznego czy solarium. To właśnie ono zaopatrzone jest w obrotowe dysze, które aplikują preparat opalający. Warto zastanowić się nad wyborem kabiny z automatycznym systemem obsługi, pomagającej kontrolować stopień opalenizny. Na rynku istnieją także przenośne kabiny, co stwarza możliwość dojazdu do klientek, np. przed większą uroczystością. Nie ma bowiem nic wygodniejszego niż mobilna kosmetyczka. Warto wybrać kabinę od renomowanego producenta, który zadba także o jej regularne serwisowanie. Profesjonalna firma zajmująca się dystrybucją kabin opalających dokładnie wyposaży miejsce przeznaczone na natryskowe solarium.

Czy kabina to wszystko? Co jeszcze trzeba przygotować, by móc świadczyć takie usługi? Drugim z ważniejszych aspektów są wysokiej jakości płyny do opalania natryskowego. To właśnie one odpowiedzialne są za końcowy efekt na skórze. Rynek oferuje przeróżne preparaty, co jest gwarancją, że nawet wymagająca skóra znajdzie kosmetyk doskonały dla siebie. Warto wiedzieć, że delikatna i blada skóra wymaga całkowicie innych specyfików niż ta już opalona. Zestawy szkoleniowe do opalania natryskowego w szybki sposób nauczą umiejętności doskonałego doboru kosmetyków do stanu i koloru skóry klientki. Pozwolą one także na dogłębne zaznajomienie się z ofertami poszczególnych firm. Warto wybrać te, które oferują roślinne preparaty, bo to właśnie one są najbezpieczniejsze dla skóry i są gwarancją trwałego i równomiernego efektu, ponieważ nie ma nic gorszego niż nieestetyczne plamy i zacieki!

Kabina do opalania natryskowego, ale także płyny do opalania natryskowego to dwa najistotniejsze elementy, które trzeba posiadać w swoim salonie, by móc rozpocząć przygodę z takim typem opalania. To dużo bezpieczniejsza opcja, bo nie wykorzystuje promieniowania UV, a daje silniejsze efekty. Jedna sesja opalania natryskowego odpowiada kilku sesjom na tradycyjnym łóżku, co także jest atrakcyjniejsze cenowo dla klientek i zaoszczędza ich cenny czas.

Unknown source

 

Dodaj komentarz