Pewnie już wiesz, że kobiety uwielbiają pewnych siebie facetów. Całkiem możliwe, ze dowiedziałeś się już także tego, że pewność siebie to pewna cecha osobowości, która jest wynikiem twojego poczucia własnej wartości. Nie mogą ją zastąpić żadne pieniądze, czy tez pięknie ukształtowane ciało. Pewność siebie to jest to, co siedzi w twojej głowie.

Niestety bardzo wielu chłopaków, którzy zastanawiają się nad tym, jak zdobyć dziewczynę – sami sobie utrudniają drogę do sukcesu. Mają w głowie kilka niezbyt mądrych (żeby nie napisać „głupich”) przekonań, które na dobrą sprawę zabijają ich pewność siebie w kontaktach z kobietami. Jakie to przekonania?

Najczęściej spotykanym tego typu przekonaniem jest wiara w to, że piękne kobiety są stworzone dla innego gatunku mężczyzn. Dla jakiego? Bez względu na to, jaka odpowiedź teraz padnie – na pewno nie są one stworzone dla takiego faceta, jak ty. Tak jakbyś na nią nie zasługiwał, bo ona pochodzi z innej planety. Kiedy masz to przekonanie – czujesz się od niej po prostu o wiele mniej wartościowy.

To właśnie sprawia, że tak wielu facetów traci swoją pewność siebie przy pięknej kobiecie. Uważają, że oni sami to za mało dla takiej kobiety. Potrzebny jest jeszcze samochód, odpowiedni zegarek i pokaźny portfel. Jakby bez tych wszystkich akcesoriów piękna kobieta nie mogła zainteresować się facetem.

Czy ty też masz takie przekonanie? Myślę, że bardzo często jest ono potwierdzane w różnego rodzaju filmach i reklamach dóbr luksusowych. Jak inaczej producenci takich drogich przedmiotów mogliby je sprzedawać, jeśli nie wmawiając facetom, że tylko z nimi mogą zdobyć piękną kobietę? Pamiętaj, że to tylko i wyłącznie strategia marketingowa, a nie rzeczywistość.

Unknown source

 

Dodaj komentarz