Zakładając dowolną działalność gospodarczą, zawsze powinno się przemyśleć całościową strategię nad tym w jaki sposób pragniemy być postrzegani także przez rynek jak i naszych potencjalnych klientów.

Taki wnikliwy plan jest wręcz niezbędny, gdyż jak łatwo się domyśleć poszczególnych czynności, żeby wszystko zestawić jak należy jest bardzo wiele. Na szczęście możemy sobie w tym wszystkim pomóc, ponieważ są pewne kwestie, które uznać można w zasadzie za oczywiste. Jedną z nich jest założenie strony internetowej. Coś co jeszcze kilkanaście lat temu było domeną jedynie dużych międzynarodowych korporacji, dzisiaj wydaje się być w zasadzie standardem i koniecznością. Współczesny rynek tak bardzo się zdynamizował, że profesjonalną szatę graficzną posiada również specjalistyczny portal internetowy jak i niewielki studencki blog. Także każdy twórca jak i przedsiębiorca doskonale wie, że słynna zasada “jak Cię widzą, tak Cię piszą” w Internecie jest właściwie podstawą i należałoby się do niej stosować. No dobrze, jedynie jak wyłonić odpowiedni szablon. Przecież na przykład w najpopularniejszym WordPressie są ich dziesiątki. Otóż tutaj należałoby postawić na sprawdzone rozwiązania. Na przykład wszelkie agencje pracy wielokrotnie decydują się na wybór szablonu o nazwie Careerfy. Dzieje się tak w dużej mierze w związku z tym, że charakteryzuje się on dosyć dobrą przejrzystością i rozbudowaniem. Naturalnie nie tylko agencje pracy mogą wybierać wspomniany Careerfy. Tworząc na przykład portal internetowy także może być on dobrym wyborem.

Reasumując zatem nasze rozważania zaznaczmy też, że tak jak i życiu, tak i w Internecie należałoby trochę poeksperymentować. Gdy więc tworzymy czy to bloga bądź także portal internetowy na dany temat do sprawdźmy sami, który szablon będzie prezentował się najlepiej. Możemy wyjść oczywiście od wspomnianego wzoru Careerfy i potem do niego porównywać kolejne motywy. Pamiętajmy, że każdy używany szablon nie tylko musi podobać się naszym czytelnikom, lecz również i nam samym! W końcu jako twórcy bądź też wydawcy, będziemy go podczas pracy dość często oglądali. Jego grafika musi więc być miła dla naszych oczu. Nie ma bowiem nic gorszego, niż zdecydowanie się na dany szablon “w ciemno” pod wpływem panujących trendów.

Wpis powstał przy współpracy z Careerfy.pl

Unknown source

 

Dodaj komentarz