Kiedy Twoja liczba jest liczbą duchową, w psychice takiej osoby pojawia się naturalna skłonność do płci przeciwnej, którą można zaakceptować. Kiedy jednak takie rzeczy zdarzają się przypadkowo, niemal bez osobistego zaangażowania, fizyczny związek zdaje się być narzucony, jakby przez przeznaczenie. “Szóstki” za sprawą swego szczęścia opływają we wszelkie wygody i dostatki. Dostają wszystko, czego chcą, ale jeżeli nie wstąpią w związek małżeński we wczesnej młodości, nie mogą znaleźć odpowiednich życiowych partnerów. Bez zastanowienia podejmują sic opieki nad przyjaciółmi i krewnymi. Dzięki temu muszą ciężko pracować przez całe życie.

Niezależność i towarzyskość

Zyskują dużą niezależność, pozostają jednak towarzyscy. Są dobrymi rozmówcami i gawędziarzami. Dużo podróżują i cieszą się życiem; uwielbiają dobre, smaczne jedzenie. Ludzie z liczbą przeznaczenia 6 kierują się bardziej sentymentami niż logiką i mają Tendencją do rozpamiętywania swojej przeszłości. Nie akceptują trwałych więzów i nie angażują się; łamią zasady, nie są zwolennikami tradycyjnych religii. Interesują się naukami tajemnymi, takimi jak alchemia, Tantra (szczególnie Tantra lewej ręki), czarami i czarna magią. Są rzetelni, pokojowo nastawieni, romantyczni, metodyczni w pracy i mogą być dobrymi dyplomatami. Bronią interesów swojej klasy. Pieniądze przeciekają im przez palec.

Merkury

Są wspaniałomyślni i hojnie wydają pieniądze, aby zabawić krewnych i przyjaciół. Nabierają upodobania do kolekcjonowania pięknych sukien, perfum, kosmetyków, biżuterii i drogich kamieni. Do późnego wieku pozostają atrakcyjni, czarujący i młodzieńczy. Szczególnie kobiety przez długi czas zachowują swój czar. Merkury jest planetą rządzącą ludźmi urodzonymi dnia 5, 14, lub 23 każdego miesiąca, oraz tych, których liczba przeznaczenia lub imienna po zsumowaniu wynosi 5. Opisane poniżej właściwości Merkurego są najwyraźniej widoczne u ludzi posiadających piątkę jako liczbę, duchową. Merkurego, najmniejszą planetę naszego układu słonecznego, wiąże sic. z szybkim refleksem, zmiennym charakterem, bystrym umysłem i niepokojem. Jest także zimny jako wiecznie zielona planeta – planeta, która jest zawsze młoda. W sanskrycie jest także nazywany Buddhą, czyli planetą buddhi, co dosłownie oznacza intelekt i bystry umysł, czyli pratiuttapanna matu. Odpowiada za układ oddechowy, system nerwowy, mowę, wykształcenie i inteligencję.

Dobroczynna planeta

Jest uważany za planetę rodzaju nijakiego, zimną i wilgotna. W systemie hinduskim jego żywiołem jest Ziemia i jest z natury kupcem. Ta kupiecka natura Merkurego każe mu podejmować W systemie hinduskim jego żywiołem jest Ziemia i jest z natury kupcem. Ta kupiecka natura Merkurego każe mu podejmować ryzyko i imać sic. hazardu – jest planetą skrajności. Osoby zdominowane przez wpływ Merkurego albo są miłośnikami komfortu fizycznego i dbają głównie o pieniądze, albo też nie dbają o pieniądze ani wygody. Chociaż Merkury uważany jest za dobroczynną i pomyślną planetę, jego podopieczni są podejrzliwi, poważni, przebiegli a czasem podstępni. Cechuje ich dowcip, uwielbiają humor i rozrywkę.

Sprawdź też sennik.biz

Unknown source

 

Dodaj komentarz