Ponieważ w mediach częściej mówi się o takich stronach internetowych jak blogi o modzie, postaram się w tym artykule wyjaśnić w kilku słowach czym jest taki blog o modzie i właściwie to po co się go prowadzi.

Wszystko zaczęło się dobre pięć lat temu. Trudno jest stwierdzić, kiedy powstał tak naprawdę pierwszy blog o modzie, na pewno wiele mediów uznało Core Kennedy jako prekursorkę zakładania blogów o modzie. Najpierw w różnych krajach zagranicznych, a teraz i w Polsce nastał wielki boom na blogi o modzie. Teraz taki blog o modzie możemy spotkać praktycznie na każdym kroku w sieci, blogerki umieszczają linki do swoich pamiętników w różnych miejscach, z kolei różne serwisy internetowe same chcą promować takie strony internetowe i same oferują blogerkom różne formy współpracy.

Każdy blog modowy jest odrębnym źródłem inspiracji, i tylko od nas zależy to, które pamiętniki nas zainspirują, a które nie. Na pewno warto zwracać uwagę zarówno na jakość wpisów, jak i zdjęć, abyśmy przypadkiem nie stali się fanem czegoś, co ktoś robi od niechcenia, albo wyłącznie dla profitów, jakie można mieć z prowadzenia bloga o modzie. Jeśli chodzi o profity, to może mieć z tego naprawdę różne, bo firmy chętnie współpracują z blogerkami i nawiązują z nimi przeróżne formy różnych działań pod kątem reklamowym i marketingowym.

Co zrobić, aby taki blog o modzie sobie założyć? Można założyć go za darmo, są specjalne platformy takie jak blogger, które umożliwiają założenie profesjonalnie wyglądającej strony internetowej. Do dyspozycji mamy domenę oraz panel do zarządzania stroną internetową, a wszystko to otrzymujemy zupełnie za darmo. Zarządzenie takim blogiem o modzie, oraz modyfikowanie jego zawartości jest bardzo łatwe, trzeba chwilę posiedzieć nad tym wszystkim, aby się wdrożyć, ale kiedy już zapoznamy się z zasadami działania takiego panelu administracyjnego, to na pewno sprawimy bardzo szybko, że nasz blog o modzie będzie wyglądał ładnie i zachęcająco dla innych czytelników.

Unknown source

 

Dodaj komentarz