Najsłynniejszą dzielnicą Nowego Yorku, jest ewidentnie Manhattan, interesujący teren, przeznaczony dla najbogatszych, tam też znajduje się znane Wall Street jak i wiele pozostałych obszarów, które zachwycają luksusem, elitarnością i wspaniałym splendorem po zmierzchu.

Idąc w ślady tej aury przepychu i wszechogarniającego bogactwa, jubilerzy zaprezentowali kolekcję ozdób biżuteryjnych, która doskonale oddaje klimat tego rejonu świata, nawiązując nie tylko do przepychu w finezyjnej formie pierścionków, lecz też pokazując ten wyjątkowy urok w postaci najcenniejszych kamieni, uznanych za wieczne i niepowtarzalne. Diamenty panują w tej kolekcji, gdyż tylko one potrafią zadysponować odpowiedni ton elegancji i bogactwa a ich mnogie wariacje powodują zachwycającą rozrywkę, równie jak różnorodne odcienie złota jakimi jubilerzy potrafili stworzyć niesłychanie piękne modele, które muszą zwrócić uwagę każdej damy.

Poczuj klimat Manhattanu, na swojej ręce w postaci przepięknych pierścionków, wybierz swoje ulubione kolory i style oraz liczbę diamentów, które w nich zastosowano. Manhattan, Twoje oryginalne oblicze, objęte blaskiem kolorowego złota, ukoronowane kosztownymi kamieniami, gdzie najpiękniejsze z nich to ekskluzywne diamenty. Podaruj sobie subtelne piękno, wyrażone klimatem luksusu Manhattanu.

Jest to seria pierścionków, stworzonych z kolorowego złota, zachwyca finezyjną postacią, oryginalną stylistyką i pięknem diamentów, które niekiedy zestawiane są z odrębnymi kamieniami szlachetnymi. Opływowy układ, nowoczesna i wyszukana forma wspominają splątane kręgi oznaczające szczęście i miłość w wiecznej pętli.

Unknown source

 

Dodaj komentarz