Jeżeli masz w domu stare monety, medale, odznaczenia, zegary, zegarki, porcelanę, szkło, meble bądź inne przedmioty z przeszłości, które chciałbyś sprzedać za dobrą cenę, to dobrze trafiłeś. Antykwariat Synopsis to profesjonalny sklep numizmatyczny i antykwaryczny w Szczecinie, który proponuje skup i sprzedaż antyków za gotówkę.

Skup monet i banknotów

Antykwariat Synopsis specjalizuje się w skupie monet oraz banknotów obiegowych i kolekcjonerskich, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Kupujemy pojedyncze sztuki oraz całe zbiory, wyceniamy je na podstawie obecnych cen rynkowych i płacimy od ręki. Skup stare monety Szczecin z różnych epok oraz krajów, zarówno srebrne, jak i złote, miedziane, niklowe, aluminiowe i inne. Skupujemy także banknoty, bony, obligacje, akcje i inne papiery wartościowe.

Skup medali i odznaczeń

Antykwariat Synopsis zajmuje się także skupem medali i odznaczeń wojskowych oraz cywilnych, polskich i zagranicznych, przedwojennych, wojennych i powojennych. Kupujemy medale okolicznościowe, jubileuszowe, pamiątkowe, sportowe, szkolne, religijne oraz inne. Kupujemy także odznaczenia państwowe, wojskowe, resortowe, organizacyjne, zasługi, honorowe i inne. Wyceniamy je na podstawie ich stanu zachowania, rzadkości oraz wartości historycznej.

Skup mebli i innych antyków

Antykwariat Synopsis proponuje także skup mebli i innych antyków, takich jak zegary, zegarki, porcelana, szkło, ceramika, rzeźby, obrazy, grafiki, książki, instrumenty muzyczne, przedmioty techniczne, marynistyczne, regionalne i egzotyczne. A także ozdoby z różnych części świata. Wyceniamy je na podstawie ich wieku, stanu, pochodzenia oraz walorów artystycznych.

Dlaczego warto sprzedać antyki za gotówkę w Antykwariacie Synopsis?

Antykwariat Synopsis to nie jedynie numizmatyka Szczecin i antykwariat, ale również miejsce, gdzie można poznać ciekawe historie i opowieści związane z przedmiotami z przeszłości. Nasz zespół składa się z pasjonatów i znawców antyków, którzy z chęcią doradzą, pomogą oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Oferujemy uczciwe oraz atrakcyjne ceny, szybką i fachową wycenę, płatność gotówką lub przelewem, możliwość dojazdu do klienta i odbioru przedmiotów na terenie Szczecina i okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego w naszym lokalu w Szczecinie. Antyki za gotówkę Szczecin to nasza specjalność!

Unknown source

 

Dodaj komentarz