Alkohol może być nie tylko doskonałym sposobem na spędzenie miłego wieczoru. W wielu przypadkach może być formę upominku dla partnera biznesowego. Prezenty z alkoholem trzeba jednak wybierać uważnie, aby nie urazić obdarowywanego. Przede wszystkim ważne są indywidualne gusta, jak również rodzaj alkoholu. Istotną rolę odgrywa takie okazja, na jaki przygotowujemy alkohol dla przedsiębiorstwa. Powinien być to trunek wysokiej jakości, najlepiej w wyjątkowym, nietypowym opakowaniu. Przykładem jest whisky lub wino w butelce o nietypowym kształcie i dłuższym czasie leżakowania.

Alkohole B2B

Czyli używane do kontaktów biznesowych, muszą być również dostosowane do rodzaju firmy oraz stanowiska osoby obdarowywanej. Wyjątkowy smak trunku można podkreślić, kupując zestaw zawierający butelkę z whisky, okolicznościowe szklanki oraz wysokiej jakości pierniki w czekoladzie. Wiele zestawów prezentowych zawiera drewniane skrzynki, które z pewnością sprawią radość niejednej osobie. Taki sposób nawiązywania kontaktów bądź utrzymywania relacji biznesowych jest uznany na całym świecie.

Prezenty z alkoholem nie muszą pochodzić z produkcji masowej. U wielu dostawców można zamówić spersonalizowane opakowania firmowe. Do dyspozycji jest obszerny wybór wzornictwa, które powinno być dostosowane do smaku i wizerunku naszej firmy. Możliwe jest zastosowanie, na przykład, indywidualnego grawera w formie logo bądź kształtu związanego ze specyfiką działalności firmy. Spersonalizowany nadruk może być wykonany również na czekoladzie. Niektóre firmy pozwalają zamówić nawet indywidualny kształt czekoladek.

A co z piwem?

Oddzielną kategorią prezentów z alkoholem jest piwo. Jest to trunek uznany za mniej wykwintny oraz niepasujący do każdej okazji. Jeśli jednak będzie to mniej formalne spotkanie bądź wiemy, że nasz kontrahent jest wielbicielem piwa, można zastosować niebanalne opakowanie lub dołączyć indywidualnie grawerowany kufel do piwa. Z pewnością mnóstwo osób ucieszy się z takiego prezentu, który połączy wyjątkowy smak z użytecznością dodatków. Selekcjonując alkohole B2B, w każdym przypadku, należy na pierwszym miejscu stawiać jakość i gust odbiorcy. Nasz prezent ma pozytywnie zaprezentować firmę i zachęcić kontrahenta do dalszej współpracy.

Unknown source

 

Dodaj komentarz